K2 określana jest przez alpinistów mianem najtrudniejszej góra świata. Ten ośmiotysięcznik to drugi co do wielkości szczyt ziemi – mierzy 8611 m.n.p.m. Przyłącz się do naszej wyprawy w rejony niebezpieczne rejony męskiej duszy.

K2 to nie kolejny program do przerobienia, to styl życia!

Naszym celem jest stworzenie środowiska, które dostarczy inspiracji i zachęci mężczyzn do przebywania w Bożej obecności każdego dnia. Chcemy wspólnie odkrywać to do czego powołał nas Bóg.

W czasie naszych spotkań na K2  chcemy wspólnie dyskutować o trudnościach i wyzwaniach codziennego życia, szukać mądrości i drogi, którą mamy iść. Chcemy przybliżać się do Boga, „wkładać na siebie pełną zbroję Bożą” aby być gotowymi do każdej życiowej walki (Ef.6:10).

Życiowa misja, Duchowa dyscyplina, Ojcostwo, Małżeństwo, Relacje, Praca, Pieniądze, Ewangelia … to przykładowe tematy, o których chcemy dyskutować. Żaden z nas nie zna wszystkich odpowiedzi. Ale wierzymy, że Biblia jest źródłem mądrości , bo „Pan nasz jest wielki i zasobny w siły, mądrość Jego jest niewypowiedziana”. (Ps 147:5)

Wyprawa K2 to wyprawa szlakiem wytyczonym przez Boga.

„Słuchaj, synu mój, i przyjmij moje słowa

A będziesz żył długie lata.

Uczę Cię drogi mądrości,

Wiodę cię torami prawości,

Gdy pójdziesz, twój krok nie będzie skrępowany,

A gdy biec będziesz, nie potkniesz się.” (Przyp. 4:10-12)

Razem, w atmosferze zaufania, otwartości i modlitwy możemy uczyć się od siebie nawzajem i wykonać kolejny krok do dojrzałości i pełni męskości, do której Bóg powołuje każdego mężczyznę. 

Podejmij wyzwanie i wyrusz z nami!

Termin: Ostatnia Sobota miesiąca.

Godzina: 10.00