Beztytuu

 

"Odkrywanie Chrześcijaństwa" to 10 interaktywnych spotkań organizowanych przez Kościół Baptystów "Łaska", które odbywają się w nieformalnej i przyjaznej atmosferze. W czasie naszych spotkań usłyszysz 20 minutowy wykład, pozostały czas poświęcony jest dyskusji. Stopień Twojego zaangażowania w dyskusję zależy tylko od Ciebie. Program jest tak ułożony, aby odpowiadał na najbardziej nurtujące pytania na temat istoty Chrześcijaństwa, nauczania Jezusa oraz ich aktualności dla naszego życia w XXI wieku.

Dla kogo jest  ten kurs?

Kurs "Odkrywanie Chrześcijaństwa" jest dla każdego, kto chce lepiej poznać lub odkryć czym jest biblijne chrześcijaństwo. Jest to program dla wszystkich, niezależnie od ich wcześniejszych doświadczeń z kościołem, chrześcijanami i Biblią. Każdy jest mile widziany!

W czasie Odkrywania Chrześcijaństwa staramy się stworzyć swobodną i bezpieczną atmosferę, gdzie każdy może dać z siebie tyle ile będzie chciał. Nie musisz nic mówić, zadawać pytań, modlić się itd. Po prostu dołącz do nas i posłuchaj tego, co mówią inni uczestnicy kursu.

Kontakt:  Pastor Mariusz Bartkowski

Kościół Baptystów "Łaska"

tel. 576099211

gracebydgoszcz@gmail.com