Witaj! Cieszymy się, że odwiedzasz stronę internatową Kościoła Baptystów "Łaska" w Bydgoszczy.
Poniżej znajdziesz kilka słów o tym kim jesteśmy i dlaczego istniejemy?
 
  Czytasz w Biblii o wielkiej mocy, cudownej miłości i wielkim poświęceniu, które cechowały pierwszy kościół, a potem zastanawiasz się, czy coś takiego jest
w ogóle możliwe w dzisiejszych czasach?
Wierzymy, że jest to nie tylko możliwe, ale że zostało nam obiecane, a nawet przykazane przez Chrystusa. Chcemy Cię zaprosić do tego, abyś wspólnie z nami marzył/a i mamy nadzieję na nowo rozpalił/a swoją nadzieję odnośnie kościoła. Dołącz do nas, zanurz się w Bożym Słowie i doświadcz tego, w jaki sposób jako kościół, dążymy do wzorca ukazanego nam w Biblii.

Kościół Baptystów "Łaska" w Bydgoszczy jest wspólnotą ludzi, którzy miłują Boga i pragną Mu służyć wypełniając wielki nakaz misyjny, który Jezus dał swoim uczniom:
„Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem.”  (Mt 28:19-20)
 
Nie jesteśmy doskonali, ale zostaliśmy zbawieni przez Tego, który jest – Jezusa Chrystusa. Było to możliwe jedynie dzięki Bożej łasce, jedynie przez wiarę
i jedynie dzięki Chrystusowi. Nieustannie dążymy do bliższej relacji z Jezusem i między sobą nawzajem. Doświadczamy przemieniającej mocy Ducha Świętego, który prowadzi nas, umacnia i kształtuje nasze  charaktery.

Chcesz się dowiedzieć więcej o Kościele Baptystów "Łaska"? Skontaktuj się z nami lub przyjdź na niedzielne nabożeństwo. Każdy jest tu mile widziany, niezależnie od swojej historii, pytań, wątpliwości, czy problemów.